AUTOHOLOWANIE

Pojazd zatrzymał się w trasie / w mieście i nie chce ruszyć mimo podjęcia kilkukrotnych prób i sprawdzenia ewentualnych usterek? Z nami zawsze pojedziesz dalej, jeśli zdecydujesz się na holowanie pojazdu. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz odpowiednio przeszkoleni pracownicy pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nam warto zaufać!

Szybka reakcja na zgłoszenie

Samochód zatrzymał się na dobre, a Ty chcesz szybko dotrzeć pod wskazany adres? Skontaktuj się z nami, a na Twoje zgłoszenie zareagujemy natychmiast. Z lawetą dostosowaną do konkretnego pojazdu dotrzemy w możliwie najkrótszym czasie (dotyczy to woj. łódzkiego). Dzięki naszym usługom, zapomnisz o konieczności wielogodzinnego oczekiwania na pomoc drogową.

Autolaweta dostosowana do potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy pojazd – bez względu na rodzaj – może odmówić posłuszeństwa. Dlatego posiadamy specjalistyczny sprzęt, umożliwiający nie tylko holowanie samochodu osobowego. Dysponujemy lawetami pozwalającymi na autoholowanie:

– aut osobowych,
– samochodów dostawczych,
– maszyn budowlanych.

Zapewniamy przy tym 100% bezpieczeństwa przewożonych pojazdów – tak, by uniknąć ich uszkodzenia. Każda nasza laweta jest odpowiednio wyposażona, by transport pojazdów przebiegł sprawnie i bez uszkodzeń w trasie.

Holowanie pojazdu – tam, gdzie nam wskażesz

Pozostajemy do Twojej dyspozycji, dlatego dotrzemy z lawetą w miejsce, w którym się znajdujesz. Autoholowanie przeprowadzimy dokładnie zgodnie z Twoimi potrzebami – pod adres, który nam wskażesz.

Gwarancja atrakcyjnych cen

Holowanie pojazdów kojarzy Ci się z dużymi kosztami? Naszą ofertą udowadniamy, że usługa wcale nie musi wiązać się z wysoką ceną. Zapewniamy konkurencyjne stawki, które pozytywnie Cię zaskoczą. Zadzwoń i przekonaj się!

Zgłoś się do nas

Naszą siedzibą jest miasto Łódź, dlatego autoholowanie świadczymy na terenie woj. łódzkiego. Skontaktuj się z nami już teraz, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy.

Zapraszamy do współpracy.

HOLOWANIE POJAZDU

TAM GDZIE NAM WSKAŻESZ!

We employ only Professional and courteous drivers, use only brand new equipment and proven industry methods and techniques.
Our company is the valley’s original, a trusted and experienced 24-hour emergency roadside service provider that
has been in the towing, recovery and roadside service industry for over 28 years.