POMOC DROGOWA

Pomoc drogowa

Realizujemy zgłoszenia dotyczące drobnych napraw u klienta: wymiana koła, wymiana żarówki, dowóz paliwa, odpalenia po rozładowanym akumulatorze, awaryjne otwieranie pojazdów itp. Usługi wykonujemy od ręki u klienta. Gwarantujemy sprawne rozwiązanie problemu i konkurencyjne ceny za wykonane usługi,

Transport

Transport osób na terenie Polski i Europy. Z nami bezpiecznie dojedziesz do celu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i miłą atmosferę podczas podróży.

Holowanie

Oferujemy całodobową pomoc drogową na terenie województwa łódzkiego, gwarantujemy szybki czas reakcji na zgłoszenie i konkurencyjne ceny. Oferujemy transport samochodów osobowych, dostawczych i maszyn budowlanych. Transport aut, które uległy awarii, kolizji lub wypadkowi.

Wynajem samochodów

Oddajemy do Państwa dyspozycji samochody w perfekcyjnym stanie technicznym, wysposażone w najnowocześniejszse standardy i mechanizmy bezpieczeństwa. Oferujemy atrakcyjne ceny, duży wybór aut i przejrzyste zasady wynajmu. Umowa którą zawieramy z klientami w równym stopniu chroni Państwa i naszą firmę. Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem w każdej sytuacji.

 

Pomoc drogowa– reagujemy na zgłoszenia przez całą dobę

Jesteś w trasie, a samochód odmówił posłuszeństwa? Poruszasz się w mieście, a pojazd doznał usterki? Skontaktuj się z nami, a niezwłocznie wyruszymy z pomocą. Sprawimy, że samochód znów pojedzie dalej, oszczędzając Ci mnóstwo stresu.

Profesjonalizm w każdym detalu

Pomoc drogowa wymaga rozległej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej. Nic więc dziwnego, że nie każdy jest w stanie samodzielnie dokonać naprawy usterki pojazdu. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, oferując profesjonalną pomoc drogową. Znamy się na swojej pracy, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o każdy szczegół. Nie bagatelizujemy żadnej usterki, ponieważ mamy na uwadze Twoje bezpieczeństwo.

Kompleksowe działanie

Dostępna w naszej ofercie pomoc drogowa obejmuje m.in.:

  • wymianę koła,
  • wymianę żarówki,
  • dowóz paliwa,
  • awaryjne otwieranie samochodu,
  • odpalenie pojazdu przy rozładowanym akumulatorze.

Są to usługi realizowane na miejscu zdarzenia. W przypadku, gdy doraźna pomoc drogowa nie jest możliwa, proponujemy holowanie auta pod wskazany adres.

Całodobowe wsparcie

Mamy świadomość, że do usterki pojazdu może dojść w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego usługi z zakresu pomocy drogowej świadczymy przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. Naszą siedzibą jest miasto Łódź – działamy jednak jako ogólnopolska pomoc drogowa.

Juz teraz skontaktuj się z nami, a przyjdziemy pod wskazane przez Ciebie miejsce zdarzenia.

w TRUDNYCH SYTUACJACH

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ!